NABÍDKA PRÁCE

 

Informace o pozici:

 

Místo pracoviště:                     Vzdělávací a informační centrum Praha 5, o.p.s.

 

Požadované vzdělání:            probíhající či ukončené VŠ studium anglistiky či podobných filologických/lingvistických oborů v kombinaci s dobrou znalostí angličtiny

 

Typ spolupráce:                        DPP / práce na živnostenský list

 

Délka spolupráce:                    dle dohody

 

Rozsah spolupráce:                 dle dohody/řádově 2-4 hodiny týdně, ale může být i více

 

Platové ohodnocení:              250 – 350 Kč/h

 

Hledáme:

 

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka na externí spolupráci pro několik kurzů/projektů našeho centra. A to jak na skupinovou výuku, tak i na individuální. Nebráníme se spolupráci se studenty, kteří shánějí praxi, ale zkušenosti s výukou, a to jak dospělých, tak dětí, jsou samozřejmě výhodou. Dále požadujeme alespoň částečnou časovou flexibilitu a spolehlivost.

 

Nabízíme:

Nabízíme spolupráci na několika kurzech anglického jazyka probíhajících v prostorách našeho centra (Štefánikova 30, 150 00, Praha 5, zastávka Arbesovo náměstí) od ledna 2018. Rozsah výuky je na dohodě. V případě oboustranné spokojenosti stojíme o dlouhodobější spolupráci, jsme například schopni uspořádat lektorovi jeho vlastní kurz v našich prostorách či mu zprostředkovat další výuky.

 

 

V případě zájmu nám neváhejte zaslat váš životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu info@vicpraha5.cz, případně nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 739 310 119 (aktivní pouze v pracovní době) či +420 737 080 742 (aktivní i mimo pracovní dobu).