Pokud jste minulý rok našli zalíbení ve skvělé kávě a v příjemném posezení v prostorách bývalé truhlárny na Praze 5, nemusíte už dále zoufat nad jejím záříjovým zavřením. Peripetie s nájmem byly vyřešeny a kavárna tak bude vítat nové i staré návštěvníky už od čtvrtka 1. 3. 2018.

 

Kavárna, kterou dnes na facebooku podporuje přes třicet tisíc lidí, si své fanoušky získala nejen díky svým jednoduchým, industriálním, skoro až surovým prostorám, ale především díky duši, kterou do ni její provozovatelé vložili. Kávu Vám tak připravovali a dnes už snad zase připravují ne z baru, jak by bylo obvyklé, ale z obrovského kmene topolu přizpůsobeného právě barovým potřebám. Na toaletách potkáte namísto stále docházejících papírů na osoušení rukou ekologické ručníky a obsluha se na vás stále usmívá. Když k tomu přidáte výbornou kávu a domácí limonády a dortíky, dostanete kombinaci, která v dnešním světě kaváren přes kopírák návštěvníky prostě baví.

 

Kavárnu najdete na adrese Stroupežnického 10 po průchodu dvorem. Otevřeno je od 1. 3. 2018 a více informací najdete na jejich stránkách.