Hlavní město Praha a Hospodářská komora České republiky spojily síly pro podporu a rozvoj pražského podnikání v době koronakrize a po ní. Od začátku června tak běží společný projekt „Hlavní město Praha a Hospodářská komora ČR, společně na podporu pražského podnikání“.

 

HK ČR společně s HMP provozují elektronickou poradnu, kde si každý podnikatel se sídlem na území HMP může zdarma požádat o radu spojenou s problematikou COVID-19, vyhlášených podpůrných programech, záchranných balíčcích a případných dalších zvýhodněních pro pražské podnikatele a podporu jejich podnikání. Poradnu naleznete ZDE.

 

Současně si na pražských kontaktních místech můžete nechat poradit od specializovaných pracovníků, kteří jsou vyškoleni speciálně na problematiku podnikání v době COVID-19 a po ní. Jedním z těchto kontaktních pracovišť je právě Vzdělávací a informačním centrum Prahy 5. V níže uvedených provozních hodinách se zde můžete dozvědět informace o podpoře podnikání v době COVID-19 a po ní.

 

Případnou schůzku doporučujeme domluvit předem na telefonním čísle 608 871 174.

 

ÚŘEDNÍ HODINY KONTAKTNÍHO PRACOVIŠTĚ:

Úterý: 8:30-16:30

Středa: 10:30 – 16:30

Čtvrtek: 10:30 – 16:30

 

Bližší informace o projektu “Hlavní město Praha a Hospodářská komora ČR, společně na podporu pražského podnikání“ naleznete takéna webových stránkách: https://www.komora.cz/podnikanivpraze/ a podnikani.praha.eu